Hotel Alianthos Garden Kreta – niebiańska kuchnia i nocleg jak marzenie

Hotel Alianthos Garden Hotel Kreta

Kameralnie i pysznie! Na samą myśl o śniadaniach i kolacjach w Hotelu Alianthos Garden ślinianki zaczynają u mnie pracować ze zdwojoną siłą. Kreta to raj krajobrazowy, kulinarny i kulturalny zarazem. Ma do zaoferowania naprawdę WIELE — naskrobałam o niej kilka wpisów, które znajdziesz klikając TUUUUU, ale nocować też gdzieś trzeba, a ja mam dla Ciebie wspaniałą informację. Znaleźliśmy prawdziwą perłę, gdzie można doświadczyć autentycznych greckich wakacji.

Hotel Alianthos Garden – Plakias, Kreta

Miejscowość Plakias należny raczej do spokojnych greckich miasteczek, dlatego też właśnie tam postanowiliśmy spędzić 13 wakacyjnych dni. Świetnie sprawdziła się nam jako baza wypadowa do zwiedzania pięknego południowego wybrzeża Krety.

Zatrzymaliśmy się w uroczym niewielkim hotelu, który zachwycił nas wspaniałą obsługą, przytulnością a przede wszystkim wyśmienitym jedzeniem pełnym oryginalnych kreteńskich smaków. Dlatego z wielką przyjemnością chcę gorąco polecić Hotel Alianthos Garden.

Przed wyjazdem szukając noclegów, zawsze korzystamy z booking.com, który pozwala na wyszukanie wielu ciekawych ofert z pełnymi informacjami o obiektach hotelowych i pokojach, a także uzupełnionymi o recenzje gości.

Booking.com

Hotel jest bardzo kameralny. Jego właścicielem jest elegancki jegomość w słusznym wieku, który podczas naszego pobytu od czasu do czasu siadał w ogródku hotelowej restauracji, racząc się kawą. Obsługa wyraża się o nim w samych superlatywach, tytułując go per “Nasz Dobroczyńca“. W hotelu można było poczuć prawdziwą rodzinną atmosferę z obsługą na bardzo wysokim poziomie. Zawsze pomocna, miła, uśmiechnięta i niezwykle uczynna.

Hotelowa restauracja

Niech o jakości i kunszcie hotelowej restauracji świadczy fakt, że innych restauracji nie odwiedziliśmy prawie wcale. Podczas hotelowych kolacji serwowano nam taki gastrowypas, że za żadne skarby nie chcieliśmy ich przegapić. To, co nam na nich podawano, było kwintesencją oryginalnej kreteńskiej kuchni w tradycyjnej odsłonie połączoną nierzadko z nowoczesnością. Tu odsyłam do wpisu kulinarnego, gdzie znajdziesz dużo zdjęć i opisów cudownej kreteńskiej kuchni, którą nas tam raczono.

Niezależnie czy wybieracie się w podróż sami, z dziećmi czy ze znajomymi ja bardzo, bardzo gorąco polecam to miejsce na wakacyjny odpoczynek. Hotel Alianthos Garden to gwarancja cudnie spędzonego czasu z niebiańską kuchnią w pakiecie.


Jeśli chcesz na bieżąco śledzić nasze podróże, polub profil ToTuToTam.eu na Facebooku i Instagramie @totutotam_eu.

Posty o Krecie, które mogą Cię zainteresować:

Wakacje w Grecji.

Post nie jest sponsorowany
Strona zawiera linki afiliacyjne

Może Ci Się Spodobać

6 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *